Викладачами навчально-практичної лабораторії «Юридична клініка» уло проведено тренінг для студентів 2 та 3 курсів на тему «Етичні принципи в діяльності адвоката».

2 жовтня 2019 року, викладачами навчально-практичної лабораторії «Юридична клініка» УДФСУ Шолковою Т.Б., Кабановим В.І., Ярош А.О. було проведено тренінг для студентів 2 та 3 курсів на тему «Етичні принципи в діяльності адвоката». Студенти приймали активну участь в обговоренні. В результаті чого, відбулася жвава дискусія стосовно актуальних питань щодо етичної поведінки в професійній діяльності адвоката, застосування дисциплінарної відповідальності до адвоката в разі порушення принципів адвокатської етики. Практичне значення тренінгу полягає в тому, що були розглянуті практичні кейси стосовно практичного застосування етичних принципів в адвокатській діяльності.