В УДФСУ провели екскурсію для малюків

До Університету державної фіскальної служби України (далі – УДФСУ) завітали вихованці старшої групи «Усмішка» дитячого садочку «Радість» з метою ознайомлення із життям та діяльністю найбільшого в їхньому місті навчального закладу та найунікального у всій Україні, а також із майбутніми професіями. Зустріч організував відділ пропускного режиму та штабу цивільної оборони спільно з відділом організації виховного процесу та соціальних питань. Провела ознайомчу екскурсію начальник відділу пропускного режиму та штабу цивільної оборони Крістіна Шатохіна разом із студентами профкому студентів та курсантів УДФСУ.

Маленькі гості ще мало розуміють чому студентам пощастило із мультимедійно-оснащеними аудиторіями, як такий факт впливає на якість навчання, але фото та релаксзони вони сприйняли позитивно. Дітки взяли участь у робочій нараді проректора з адміністративно-господарської діяльності Олександра Фокіна та відвідали казарму, де з обережністю спілкувалися із студентами Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції. Окрім цього, із великою цікавістю розглядали малюнки на стінах Навчально-наукового інституту гуманітарних наук. Велике захоплення у малюків викликав центр творчого розвитку студентів та курсантів «Сузір’я», який приймає у свою сім’ю вихованців із дуже ранніх років.

Майбутнім студентам УДФСУ екскурсія сподобалася і вони пообіцяли прийти ще!