Студенти-консультанти НПЛ «Юридичної клініки» провели лекцію школярам на тему: «Свідоме жорстоке ставлення підлітків до своїх одноліток під назвою Булінг та Кібербулінг»

3 грудня 2019 року студенти-консультанти НПЛ «Юридичної клініки» Університету державної фіскальної служби України Береженна Ольга та Кулаківська Тетяна під керівництвом викладачів відвідали Ірпінську спеціалізовану загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) імені Заріфи Алієвої Ірпінської міської ради Київської області, в якій провели лекцію школярам 5 Г класу на тему: «Свідоме жорстоке ставлення підлітків до своїх одноліток під назвою Булінг та Кібербулінг». Студенти-консультанти розповіли дітям про таке негативне явище, як «булінг»; його основні форми, типи; про осіб, які схильні бути агресороми та жертвами, а також основні правила, які варто дотримуватися, щоб не стати жертвою булінгу і кібербулінгу; окрім того учням було продемонстровано соціальний ролик на дану тему. Під час лекції діти проявили себе з хорошої сторони, приймали активну участь в обговоренні цього питання, доповнювали лекцію історіями з власного досвіду та задавали безліч питань студентам-консультантам.

Проведенню даного заходу активно сприяло керівництво школи в особі директора Антоненко Валентини Сергіївни та вчителі, за що ми їм дуже вдячні!!!

Ми були дуже раді зустрічі та надіємось на подальшу співпрацю).