Святковим концертом в УДФСУ підсумували 2019 рік

В Університеті державної фіскальної служби України відбувся святковий новорічний концерт, який організував центр творчого розвитку студентів «Сузір’я». Святковий захід відвідали керівництво навчального закладу, викладачі та працівники.

Уже стало доброю традицією завершувати навчальний рік казковим дійством. Присутні змогли насолодитися танцями та піснями на новорічну тематику, заспівати разом із студентами-артистами колядок та почути привітання від ректора Павла Пашка. Він закликав усіх підвести підсумки минулого року і побажав, щоб наступний став кращим, ніж попередній! А ще – подякував організаторам за влаштоване свято та люб’язно фотографувався із усіма бажаючими.

Варто зазначити, що яскрава концертна програма була вражаючою, а казкову атмосферу свята відчув кожен. Колектив центру творчого розвитку студентів «Сузір’я» подарував заряд позитивом на весь наступний рік.

УДФСУ щиро вітає з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік буде успішним та щасливим!

Більше фото за посиланням https://drive.google.com/open?id=1qaRno29fr-8vlcaNqK_RG_m-Szk29Goi