Було проведено захист випускних кваліфікаційних (дипломних) робіт кафедрою міжнародної економіки

10-11 лютого 2020 року магістранти кафедри міжнародної економіки підійшли до фіналу навчання. Було проведено захист випускних кваліфікаційних (дипломних) робіт. Усі студенти показали себе з кращого боку й успішно пройшли завершальний етап навчання.

Головою державної екзаменаційної коміссії був доктор економічних наук, професор, Олександр Володимирович Кендюхов. Він високо оцінив підготовку здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти та актуальну тематику магістерських робіт.

Вітаємо усіх випускників та бажаємо успіхів у нелегкій але відповідальній і престижній діяльності  у сфері міжнародних економічних відносин.