Онлайн-тренінг із Юридичною клінікою Славянського навчально-наукового інституту Університету ДФС України

18 лютого 2020 року в стінах Навчально-практичної лабараторії «Юридична клініка» було проведено онлайн-тренінг із Юридичною клінікою Славянського навчально-наукового інституту Університету ДФС України в м. Слов’янськ. Проводила тренінг к.ю.н., доцент, дрцент кафедри фінансового права, адвокат – Шолкова Т.Б., разом зі студентами-консультантами Юридичної клініки. У межах тренінгу обговорювалися питання історію розвитку юридичної клінічної освіти, функціонування та діяльності юридичних клінік, а також була проведена інтерактивна гра на тему: «Студент має право на представництво інтересів в суді чи ні?». Відповідно студенти-консультанти Юридичної клініки філіалу УДФСУ в ході гри доводили свої аргументи. Було надзвичайно цікаво та пізнавально! Це був наш перший онлайн-тренінг і точно не останній!