Відбулися урочистості з нагоди випуску магістрів ННІ обліку, аналізу та аудиту

В Університеті державної фіскальної служби України (далі – УДФСУ) відбулися урочистості з нагоди випуску магістрів Навчально-наукового інституту обліку, аналізу та аудиту (далі – ННІ ОАА) за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування», яка акредитована міжнародною професійною організацією СІМА (Chartered Institute of Management Accountants). Участь в заході взяли ректор УДФСУ Павло Пашко, проректори, директор ННІ ОАА  Наталія Мацелюх та  професорського-викладацький склад інституту.

Почесними гостями урочистостей стали заступник начальника Північного офісу Державної аудиторської служби України Андрій Іванcький; координатор освітніх проектів Асоціації міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів СІМА Марина Зайцева; членкиня делегації «Українські жінки в ООН», засновниця «Жіночого Альянсу Розвитку» Олена Джадала; виконавчий директор Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України Валентина Легка; директор Ірпінського державного коледжу економіки та права Оксана Пілевич; власник і генеральний директор ТОВ «Олеум-трейд», випускник інституту 2000 року Віктор Мікушин; директор аудиторської компанії ТОВ «Ажур-аудит» Тетяна Ковтун; директор компанії  «IS Pro» Дмитро Борисов; керівник відділу зв’язків з громадськістю видання «Все про бухгалтерський облік» Анастасія Кравченко та протоієрей церкви Святого Миколая Отець Василь Мандзюк.

Адміністрація та гості університету привітали випускників зі святом і побажали кожному магістру успіхів та професійного розвитку, після цього розпочали церемонію вручення дипломів. Зазначимо, що за денною формою навчання дипломи отримали 91 магістр, заочної форми навчання – 67, серед них дипломи з відзнакою, медалі та грамоти «За відмінні успіхи в навчанні» отримали 34 випускники.

Після урочистої частини, магістри проголосили клятву на вірність УДФСУ, обмінялися нагрудними значками випускника та, за традицією, заклали капсулу часу, яку зможуть відкрити через 20 років на зустрічі випускників. Наприкінці магістри затанцювали вальс, заспівали Гімн університету, а також підкинули конфедератки на удачу.

Вітаємо випускників! Бажаємо, щоб отриманий диплом став надійним провідником по життю, а УДФСУ залишався в серці як найкращий навчальний заклад!

Більше фото за посиланням  https://drive.google.com/open?id=1xJkZS6kenYmfR_n0KHAYBX192-vQQhCQ