Кафедра економіки підприємства провела І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економіка підприємства»

У Національному університеті державної фіскальної служби України кафедрою економіки підприємства було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економіка підприємства» серед студентів ІІІ курсу спеціальності 051 «Економіка», які навчаються за освітньо-професійними програмами «Економіка підприємства» та «Економічна кібернетика».

Конкурсні завдання для вирішення передбачали наявність у студентів теоретичних знань та навичок розвязку практичних завдань з навчальної дисципліни «Економіка підприємства». В якості завдань для виконання учасникам було запропоновано тестові завдання та задачі.

Троє найкращих візьмуть участь у ІІ етапі, який відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 17.12.2019 р. №1580 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019/2020 навчальному році» вперше відбудеться на базі Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця).