Тренінг “Подання судового позову на прикладі позову за Кодексом Адміністративного судочинства України”

Вже завтра у нашій НПЛ “Юридична клініка” Національного університету ДФС України та Юридична клініка Слов’янського навчально-наукового інституту УДФСУ відбудеться он-лайн тренінг на тему : “Подання судового позову на прикладі позову за Кодексом Адміністративного судочинства України”. Де студенти та всі бажаючі можуть взяти участь, де зможуть дізнатись про техніки складання позовів та їх особливості за адміністративним судочинством!

Для цього потрібно просто заповнити форму:

Залишайся вдома, а ми будемо й надалі працювати та надавати вам безоплатно правову допомогу.

Бережіть себе та своїх близьких

www.slovlaw.com

#FSTProject