На кафедрі економіки підприємства проведено вебінар-дискусію «Проблеми, які перешкоджають навчанню під час карантину»

19 травня 2020р. студенти 1 курсу спеціальності 051 «Економіка» під керівництвом к.е.н., доцента кафедри економіки підприємства Ольги Іванівни Марченко, обговорили проблеми, що з’явилися за період дистанційного навчання під час карантину, переваги та недоліки такої форми організації навчального процесу, а також його особливості для студентів 1 курсу.

В ході зустрічі були запропоновані підходи до розумної організації навчального процесу для перетворення проблем на можливості.

Керуємося принципом: «Знання больових точок дає можливість перетворити їх на точки зростання!»