Відбувся  Міжнародний науково-практичний круглий стіл  «Трансформаційний потенціал банківського сектора в умовах діджиталізації національної економіки»

Відбувся Міжнародний науково-практичний круглий стіл «Трансформаційний потенціал банківського сектора в умовах діджиталізації національної економіки»

20 травня 2020 року в Університеті ДФС України відбувся Міжнародний науково-практичний круглого столу  «Трансформаційний потенціал банківського сектора в умовах діджиталізації національної економіки», присвячений Дню науки. В обговорені актуальних питань розвитку банківського секору економіки дистанційно взяли участь фахівці та дослідники з України, Польщі, Грузії.

Захід проведено кафедрою банківської справи та фінансового моніторингу Навчально-наукового інституту фінансів, банківської справи Університету ДФС України.