Представник кафедри податкової політики прийняла участь у Воркшопі на базі Київської школи економіки

14 червня 2020 року в режимі он-лайн, за допомогою програми «ZOOM», на базі Київської школи економіки відбувся воркшоп на тему «ПОШУК АЛЬТЕРНАТИВ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ ГРОШОВИХ РЕСУРСІВ У СИСТЕМІ  НЕДЕРЖАВНОГО ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:  ГАРАНТІЇ І РИЗИКИ».

Заняття провели: доцент кафедри податкової політики ННІ ЕОМС Кашпур Леся Миколаївна, професор кафедри фінансових ринків Університету ДФС Юлія Коваленко та доцент кафедри публічного управління та митного адміністрування Університету митної справи та фінансів Наталія Шевченко.