УДФСУ нагородили Знаком Народної Пошани «Складні часи – час перемог»

Університет державної фіскальної служби України (далі – УДФСУ) нагородили Знаком Народної Пошани «Складні часи – час перемог». Урочистості відбулися під час пресконференції на УНІА Укрінформ «Складні часи – час перемог для України», організатором якої виступило Видавничо-творче об’єднання «ОРДЕН». Однією з тем для обговорення під час заходу було питання: «Як за рік підняти рейтинг університету на 26 позицій?»

Участь в заході взяли  ректор УДФСУ Павло Пашко; громадський діяч, заслужений працівник промисловості України, модератор Олександр Сопов;  голова обслуговуючого кооперативу «Сади ветеранів АТО», інвалід війни другої групи, доктор наук, професор Зеновій Гладчук та голова Правління Громадської Спілки «Асоціація фахівців у сфері інтелектуальної власності», доктор філософії в галузі права Катерина Сопова.

Окрім нашого навчального закладу міжнародну відзнаку «DIFFICILIS TEMPUS – TEMPUS VICTORIAS» за представленням Ради Всеукраїнської громадської організації «Країна» отримали ще дві установи: Громадська Спілка «Асоціація фахівців у сфері інтелектуальної власності» та Обслуговуючий кооператив «Сади ветеранів АТО».

Відмітимо, що три українські установи отримали таку міжнародну відзнаку вперше.

Нагадаємо, що цього року УДФСУ піднявся на 26 позицій у щорічному рейтингу університетів «Топ-200 Україна», що є перемогою всього колективу навчального закладу!