Конференція студентів ННІ ІТ

Відтепер студентське самоврядування ННІ ІТ буде функціонувати в повному складі. Сьогодні в стінах нашого Університету відбулася звітно-виборча конференція студентського директора та голови профбюро інституту інформаційних технологій. Розпочав конференцію своїм вітальним словом директор інституту Артур Юліанович Горбовий. Звісно, не обійшлося без допомоги та організації студентського самоврядування Університету. Привітали присутніх Голова Профкому студентів та курсантів УДФСУ – Анна Бережна та заступник Студентського ректора – Тетяна Яковлева. На посаду студентського директора ННІ ІТ було зареєстровано 2 кандидати – Тетяна Хітушка та Анастасія Безус. На посаду голови профбюро ННІ ІТ було зареєстровано 3 кандидати – Артем Близнюк, Елеонора Хоптинська та Микита Левкович. Заслухавши виступи кандидатів, представники студентства зробили свій вибір та проголосували за нових лідерів. Студентським директором ННІ ІТ стала Хітушка Тетяна. Головою профбюро ННІ ІТ став Микита Левкович.
Чому спільна конференція?!

Тому що, в ННІ ІТ студентський директорат та профбюро – це єдине ціле!