Члени Профспілки УДФСУ виступили проти реорганізації університету

Відбулося засідання профспілкового комітету Первинної профспілкової організації працівників Національного університеті державної фіскальної служби України.

На порядку денному розглянули ряд ключових питань, зокрема про реорганізацію університету.

Було заслухано виступи доповідачів: очільницю Профкому, заступницю директора з виховної та профорієнтаційної роботи Навчально-наукового інституту обліку, аналізу та аудиту  Марину Кітченко, проректорку з науково-педагогічної роботи та інфраструктури Оксану Ярову, доцентку кафедри журналістики, української словесності та культури Навчально-наукового інституту гуманітарних наук Олену Чорну.

Учасники засідання обговорили питання порядку денного та шляхом голосування ухвалили низку відповідних рішень (з якими можна ознайомитися в документі прикріпленому нижче).

Рішення Профспілки