Студентка УДФСУ Вікторія Слободянюк перемогла у конкурсі Вищої ради правосуддя

Студентка Університету державної фіскальної служби України Вікторія Слободянюк стала переможницею Всеукраїнського конкурсу з вирішення судового спору та написання судового рішення, який провела Вища рада правосуддя. Про це йдеться на офіційному сайті відомства.

Як зазначається, конкурс проводився вперше та передбачав відбір студентів для проходження практики/стажування у Вищій раді правосуддя, інших органах та установах системи правосуддя. Загалом участь у конкурсі взяли понад 300 студентів бакалаврату (2-4 курс) та магістратури (1-2 курс) юридичних факультетів/закладів вищої освіти, які відповідають вимогам, цікавляться судоустроєм, мріють стати суддями чи працювати в органах системи правосуддя.  Серед них було обрано 13 найкращих.

Вітаємо Вікторію Слободянюк з перемогою та бажаємо нових звершень!