В УДФСУ відбудеться пробне ЗНО

10 квітня 2021 року в Університеті державної фіскальної служби України (далі – УДФСУ) відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі – ПЗНО). Майбутні студенти складуть тести з таких предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія та іноземні мови. Для цього в УДФСУ буде організовано роботу у 22 аудиторіях та залучено понад 55 працівників.

Як зазначає Київський регіональний центр оцінювання якості освіти, 298 осіб успішно пройшли реєстрацію для участі, а запрошення на проходження тестування уже розміщені на персональних сторінках учасників.

Нагадуємо, що реєстрація для участі в основній сесії ЗНО 2021 року завершилася 5 березня.

Бажаємо усім учасникам успіхів!