Відбулася Наукова рада Міністерства фінансів України

Під головуванням Міністра фінансів України Сергія Марченко 5 березня 2021 р. відбулася Наукова рада Міністерства фінансів України. Проректором з наукової роботи Оленою Драган презентовано пропозиції Університету державної фіскальної служби України щодо науково-дослідних робіт, які можуть бути виконані науковими працівниками Університету.

За результатами обговорення пропозицій членами Наукової ради було погоджено представлений перелік наукових (науково-технічних) робіт на 2021 рік.

Наразі працівники Університету продовжують працювати над тематикою наукових досліджень на замовлення Державної митної служби та Державної аудиторської служби України.

Університет ДФС України сподівається на плідну співпрацю з Міністерством Фінансів України, центральними органами виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра фінансів, а також успішну реалізацію усіх напрямів наукових досліджень.