Студенти ННІ права здобули чергові перемоги на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Студенти Навчально-наукового інституту права Університету державної фіскальної служби України Дмитро Гурін, Юлія Ліннік та Ліана Гонцовська здобули чергові перемоги на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

Дмитро Гурін та Юлія Ліннік захищали свої роботи на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю «Транспортне право» і посіли I та III призові місця відповідно. Захист проходив в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського в режимі онлайн. Науковий керівник студентів – доцент кафедри цивільного права та процесу Оксана Обривкіна.

В свою чергу, Ліана Гонцовська посіла почесне ІІІ місце на  Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право», який проходив в Національному університеті біоресурсів і природокористування України. Науковий керівник – доцент кафедри трудового та соціального права Ксенія Васьківська.

Вітаємо студентів та їх наукових керівників! Вкотре пишаємося вашими досягненнями та перемогами!