Членство в міжнародних організаціях

Діяльність Центру міжнародного співробітництва та розвитку спрямована на встановлення й розвиток міжнародних зв’язків та міжнародного співробітництва університету в науковій, освітянській та інших галузях шляхом здійснення організаційних заходів щодо формування кола іноземних партнерів, додаткових джерел фінансування Університету, створення умов для співробітництва з іноземними громадянами, закладами освіти, науковими установами, державними органами, міжнародними організаціями та  фондами.

Основними видами міжнародного співробітництва університету, що реалізуються за участю Центру, є:

– виконання спільних з іноземними партнерами проектів та програм;

– навчання й стажування аспірантів і студентів за кордоном;

– підвищення кваліфікації фахівців, підготовка науковців та післядипломна підготовка в зарубіжних закладах освіти й наукових установах;

– організація візитів представників зарубіжних навчальних закладів, наукових установ та інших організацій для читання лекцій в Університеті, обміну досвідом і ведення переговорів;

– організація й проведення міжнародних конференцій і симпозіумів;

– співробітництво з іншими країнами, зарубіжними організаціями, підприємствами в галузях навчальної діяльності, підвищення кваліфікації кадрів;

– організація культурних та навчальних обмінів;

– реалізація інших видів міжнародного співробітництва.

Основою для міжнародного співробітництва є двосторонні або багатосторонні угоди між Університетом та його зарубіжними партнерами, а також міжнародні проекти університету.

Університет має угоди про співробітництво з рядом вищих закордонних  навчальних закладів, зокрема з:

13    12

  • Університетом Коменського в м. Братислава (Univerzita Komenského v Bratislave);
  • Університетом економіки у м. Бидгощ (Польша) (Instytut Gospodarki Turystycznej i Geografii WSG);
  • Тяньцзинським університетом іноземних мов (Китай) (Tiānjīn wàiguóyǔ dàxué) ;
  • Академічним співтовариством Михайла Балудянського (Словаччина);
  • Загребським університетом (Хорватія) (Sveučilište u Zagrebu);
  • Культурно-інформаційним центром “Словацький дім”.

Крім того Університет активно співпрацює з Посольствами в Україні, Німецькою службою академічних обмінів «Deutscher Akademischer Austauschdienst» (ДААД, Німеччина), PricewaterhouseCoopers Україна, Асоціацією платників податків Польщі, Програмою обміну студентів та викладачів Європейського Союзу «ERASMUS +» та іншими міжнародними організаціями.

Підписанти та секретаріат Великої Хартії Університетів

Наш навчальний заклад є підписантом Великої Хартії Університетів (18 вересня 2015 року, 27 сесії, місто Болонья, Італія). Це надає можливість не тільки адаптувати навчальний процес до кращих європейських методик та бути учасником організації обговорень проблем освіти в Європі та світі, а також це закладає фундамент для імплементації принципів студентської академічної свободи та проектно-інноваційного мислення у студентів.

14Підписання Павлом Володимировичем Пашком Великої Хартії Університетів.15

Відповідно до Ліцензії Міністерства освіти і науки України Національний університет державної податкової служби України має право та здійснює набір іноземців та осіб без громадянства на навчання за всіма акредитованими спеціальностями університету.

Телефони: +38(044)49 99 351; +38(045)97 56 033

Е-mail: cicd_nustsu@ukr.net

info_foreigners@ukr.net – питання вступу для іноземців.

З ліва: в.о. ректора Пашко Павло Володимирович, голова Державної фіскальної служби України, міський голова міста Ірпінь Володимир Карплюк, президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» Грігол Катамадзе та попереду радник з питань преси, освіти та культури Посольства США в Україні Конрад Тернер (1 вересня 2015 року)

16