Вороновські читання

Асоціація фінансового права України та Німецьке товариство міжнародного співробітництва спільно із Університетом державної фіскальної служби України, Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Національною академією правових наук України запрошують Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Вороновські читання : судовий прецедент - джерело права або приклад правозастосування».

Початок

04.10.2019 - 00:00

Кінець

05.10.2019 - 00:00

Асоціація фінансового права України та Німецьке товариство міжнародного співробітництва спільно із Університетом державної фіскальної служби України, Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Національною академією правових наук України запрошують Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Вороновські читання : судовий прецедент – джерело права або приклад правозастосування».

Більше інформації тут.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ