Запрошуємо на майстер-клас «Якості юриста, що визначають його кваліфікацію»

19 жовтня 2017 року в Університеті державної фіскальної служби відбудеться Майстер-клас «Якості юриста, що визначають його кваліфікацію» від провідних адвокатів Ганни та Ярослава Лисенко, партнерів адвокатського об’єднання «Адвокатська сім’я Лисенко». Організаторами даного заходу є кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства ННІ права. ГАННА ЛИСЕНКО @ganna_lysenko є адвокатом-практиком з багаторічним досвідом,

Початок

Кінець

19 жовтня 2017 року в Університеті державної фіскальної служби відбудеться Майстер-клас «Якості юриста, що визначають його кваліфікацію» від провідних адвокатів Ганни та Ярослава Лисенко, партнерів адвокатського об’єднання «Адвокатська сім’я Лисенко».

Організаторами даного заходу є кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства ННІ права.

ГАННА ЛИСЕНКО @ganna_lysenko є адвокатом-практиком з багаторічним досвідом, Заступник голови Секції Майнових та немайнових сімейних спорів, член Секції сімейної медіації  ВГО «Асоціація адвокатів України», член ВГО «Асоціація правників України». 

ЯРОСЛАВ ЛИСЕНКО @lysenko.yaroslav є адвокатом-практиком, спеціалістом інтелектуальної власності,  Голова Комітету митного права,  член Секції захисту прав учасників сімейних правовідносин в кримінальному провадження ВГО «Асоціація адвокатів України», член ВГО «Асоціація правників України». 

Ганна та Ярослав розкриють всі аспекти професії юриста, поділяться секретами успішної кар’єри юриста та досвідом ведення справ в суді, розкажуть історії власного досвіду роботи в юридичній сфері та як їм вдалось створити власну справу – адвокатське об’єднання. Поділяться секретами, на які саме якості юриста-кандидата на посаду, вони звертають увагу на співбесідах на роботу.

Даний майстер-клас допоможе студентам знайти відповіді на більшість питань, що хвилюють їх на початку трудового шляху.

Детальна інформація про діяльність партнерів

адвокатського об’єднання «Адвокатська сім’я Лисенко» за посиланнями:

 http://lysenko-solicitors.com

 https://www.facebook.com/lysenko.solicitors

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *