Зустріч із адвокатами та партнерами АПК "Конфідент"

7 листопада о 13:00 в ауд. С168 кафедрою кримінального права та кримінології буде проведено зустріч із Мартіросяном Артуром, адвокатом, партнером АПК "Конфідент", к.ю.н., завідувачем кафедри спеціальних юридичних дисциплін Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України та Комар Андрієм, адвокатом, партнером АПК "Конфідент". Запрошуємо усіх бажаючих!

Початок

07.11.2018 - 00:00

Кінець

7 листопада о 13:00 в ауд. С168 кафедрою кримінального права та кримінології буде проведено зустріч із Мартіросяном Артуром, адвокатом, партнером АПК “Конфідент”, к.ю.н., завідувачем кафедри спеціальних юридичних дисциплін Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України та Комар Андрієм, адвокатом, партнером АПК “Конфідент”.

Запрошуємо усіх бажаючих!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ