Поповнення на лавах водіїв

Поповнення на лавах водіїв 22 грудня 2016 року успішно завершили навчання групи першого випуску Навчально-наукового інституту спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації, Центру студентського спорту, Відділу підготовки водіїв транспортних засобів, серед яких були студенти, курсанти та співробітники Університету. Вітаємо їх з отриманням посвідчення водія категорії «В» та бажаємо бути

Початок

07.12.2016 - 19:00

Кінець

07.12.2016 - 20:00

Поповнення на лавах водіїв

Вітаємо їх з отриманням посвідчення водія категорії «В» та бажаємо бути уважними та обережними на дорогах!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ