Представники Північного офісу Держаудитслужби взяли участь у Ярмарку вакансій випускників Університету 14 грудня 2016 року працівники відділу роботи з персоналом Північного офісу Держаудитслужби взяли участь у Ярмарку вакансій випускників Університету державної фіскальної служби України, який відбувся в приміщенні атріуму Університету (Центр інформаційних технологій, вул. Університетська, 31 м. Ірпінь). Вони презентували

Початок

05.12.2016

Кінець

12.12.2016

14 грудня 2016 року працівники відділу роботи з персоналом Північного офісу Держаудитслужби взяли участь у Ярмарку вакансій випускників Університету державної фіскальної служби України, який відбувся в приміщенні атріуму Університету (Центр інформаційних технологій, вул. Університетська, 31 м. Ірпінь). Вони презентували випускникам та студентам навчально-наукових інститутів: права; економіки, оподаткування та митної справи; фінансів, банківської справи; обліку, аналізу та аудиту; інформаційних технологій та менеджменту інформацію про зміст та нормативно-правові засади діяльності Державної аудиторської служби України.
Крім того, столичні аудитори запросили студентів-учасників Ярмарки вакансій взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад у Північному офісі Держаудитслужби, який планується провести на початку 2017 року, а також поширили серед претендентів на майбутнє працевлаштування друковані інформаційні матеріали з корисною інформацією.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ