Презентація стипендіальної програми "Завтра.UA"!

Запрошуємо на презентацію стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука та тренінг «Ключові показники ефективності бізнесу (KPI) або формуй власну думку, аналізуй, відчувай»!     До уваги студентів 3-6 курсів денної форми навчання та всіх бажаючих! У вівторок, 10 жовтня 2017 року, о 11.30 в рамках старту 12-го

Початок

10.10.2017 - 11:30

Кінець

10.10.2017 - 13:30

До уваги студентів 3-6 курсів денної форми навчання

та всіх бажаючих!

У вівторок, 10 жовтня 2017 року, о 11.30 в рамках старту 12-го конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA» відбудеться зустріч з Володимиром Зубченко  – стипендіатом програми Завтра.UA минулих років.

В рамках заходу буде презентовано можливості та переваги стипендіальної програми, умови участі у відкритому конкурсі «Стипендіальної програми «Завтра.UA» 2017/18 навчального року.

Також буде проведено тренінг «Ключові показники ефективності бізнесу (KPI) або формуй власну думку, аналізуй, відчувай», на якому студенти зможуть дізнатися про:

– критерії успішності проекту, поняття беззбитковості, окупності, техніки оцінки вартості;

– планування проекту, основні фінансові показники, на які зверне увагу кожен інвестор;

– як можна оцінити ризики та зменшити їх потенційний вплив;

– поняття, техніки та методи, які визначають розвиток проектів;

– оцінка ефективності у різних сферах діяльності.

Спікер: Володимир Зубченко, стипендіат програми Завтра.UA Фонду Віктора Пінчука, керівник Business-Leader School KNU, бізнес-тренер (більше 1000 годин проведених тренінгів, публічних виступів, майстер-класів), сертифікований актуарій (фахівець із математичних методів у страхуванні та фінансах) – дипломи British Institute of Actuaries, Нацкомфінпослуг України, голова комітету з освіти Товариства актуаріїв України, викладач Київського національного університету імені Тараса Шевченка, канд. фіз.-мат. наук.

Дата: 10 жовтня 2017 року

Час: 11:30-13.30

Місце проведення: атріум (навчальний корпус С)

За детальною інформацією щодо проведення зустрічі звертатися до уповноваженого представника Програми «Завтра.UA» Фонду В. Пінчука в Університеті ДФС України, ст. викладача кафедри економіки підприємства Минчинської І.В.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ