Привітання випускникам від ректора Павла Пашка

  Дорогі випускники! Щиро вітаю вас із успішним завершенням навчання в Університеті й здобуттям бажаних дипломів!  Ви – покоління молодих, розумних і талановитих людей, які вже сьогодні будують майбутнє нашої держави. Нехай набуті за час навчання знання стануть провідником на шляху до здійснення ваших мрій та життєвих планів.  Щиро бажаю

Початок

Кінець

 

Дорогі випускники!

Щиро вітаю вас із успішним завершенням навчання в Університеті й здобуттям бажаних дипломів! 

Ви – покоління молодих, розумних і талановитих людей, які вже сьогодні будують майбутнє нашої держави. Нехай набуті за час навчання знання стануть провідником на шляху до здійснення ваших мрій та життєвих планів. 

Щиро бажаю вам, дорогі випускники, здоров’я, невичерпної енергії та натхнення! Будьте наполегливими, досягайте успіхів, невпинно йдіть вперед, долайте всі перешкоди, ніколи не здавайтеся! Змінюйтеся у світі, що зараз дуже швидко змінюється, але будьте вірними собі і своїм принципам! Бережіть зв’язки зі студентськими друзями, завжди допомагайте один одному! Будьте креативними, будьте сильними, любіть Україну і свою Альма Матер! А ми завжди будемо пишатися нашими випускниками!

Щасливої вам долі у світі обраної професії! В добру путь, дорогі випускники!

З повагою

Ректор Павло Пашко

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *