Привітання від ректора з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дорогі колеги та студенти! Щиросердечно вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! З новими починаннями й новими успіхами! Нехай Новий рік подарує світлу надію і великі сили, виконає всі добрі бажання і принесе щастя у Ваш дім. Бажаю, щоб у наступному році Ви стали щасливішими, а світ відкрив перед

Початок

Кінець

Дорогі колеги та студенти!

Щиросердечно вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

З новими починаннями й новими успіхами!

Бажаю, щоб у наступному році Ви стали щасливішими, а світ відкрив перед Вами нові двері до успіху! Зичу новорічної радості і непередбачуваного дива, чарівної історії і яскравих, веселих моментів.

Нехай все, що Ви планували, обов’язково здійсниться, все, що хотіли почати – розпочнеться, а що хотіли завершити – завершиться. Щоб наступний рік приніс Вам стільки радості, скільки днів у році, і щоб кожен день дарував Вам посмішку і частинку добра.

З Новим роком! З новим Щастям!

З повагою ректор Павло Пашко!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ