Привітання ректора Павла Пашка з Днем знань та початком нового навчального року!

Шановні колеги, викладачі та студенти! Щиро вітаю вас із початком нового навчального року та Днем знань! Це свято особливий день для кожного з нас, адже нові знання ми здобуваємо впродовж усього життя, не залежно від віку! У цей день хочу побажати всім терпіння, оптимізму та віри в краще! Нехай новий

Початок

Кінець

Шановні колеги, викладачі та студенти!

У цей день хочу побажати всім терпіння, оптимізму та віри в краще! Нехай новий навчальний рік примножить перемоги та досягнення, реалізуються добрі наміри і життєві плани! Хай кожен день буде яскравим і щасливим, а отримані знання допомагають по життю!

Бажаю всім здоров’я, щастя, оптимізму та невичерпної енергії. Нехай жага до навчання ніколи не згасає! Адже знання – то сила!

Зі святом, друзі!

Ректор Павло Пашко