Проходить ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

25.05.2020 об 11.00 на базі кафедри кримінального права та кримінології  розпочинається  проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право" в дистанційному режимі. З результатами можна буде ознайомитися після закінчення роботи конкурсної комісії.

Початок

Кінець

25.05.2020 об 11.00 на базі кафедри кримінального права та кримінології  розпочинається  проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право” в дистанційному режимі.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ