ІХ науково-практична інтернет-конференція "Трансформація фіскальної політики України в умовах євроінтеграції"

Шановні колеги! Науково-дослідний інститут фіскальної політики Університету державної фіскальної служби України запрошує вас взяти участь у ІХ науково-практичній інтернет-конференції «Трансформація фіскальної політики України в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 1–15 грудня 2017 року.   ПИТАННЯ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ: Фіскальна політика держави та її механізми. Податкова система України в умовах децентралізації. Бюджетна система та

Початок

Кінець

Шановні колеги!

ПИТАННЯ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ:

1. Фіскальна політика держави та її механізми.
  2. Податкова система України в умовах децентралізації.
  3. Бюджетна система та стратегія її трансформації.
  4. Проблеми та перспективи вдосконалення фіскального адміністрування в Україні у контексті євроінтеграції.

5.Митні аспекти зближення України та Європейського Союзу.

Термін подання заявок та тез доповідей – до 1 грудня 2017 року.

ІХ науково-практична інтернет-конференція «Трансформація фіскальної політики України в умовах євроінтеграції»

Online-реєстрація здійснюється за посиланням: https://onedrive.live.com/survey?resid=A5E8BDAE9A142178!12915&authkey=!ADoaZ-rSm7lpndw

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ