Відбудеться відкрита лекція з дисципліни «Ділова українська мова»

Початок

Кінець

01 квітня 2021 року о 09.55 відбудеться відкрита лекція з навчальної дисципліни «Ділова українська мова» для студентів академічних груп МПБ-20-1, ПБ-20-1, ПБ-20-2, ПБ-20-3, ПБ-20-4, ПБ-20-5 з теми «Культура усного професійного спілкування». Лекцію проводитиме доктор філологічних наук, доцент, професор кафедри журналістики, української словесності та культури Сукаленко Тетяна Миколаївна. Вхід за покликанням: https://moodle.nusta.edu.ua/mod/bigbluebuttonbn/view.php?id=73799

Запрошуємо всіх охочих!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ