Дистанційне навчання в УДФСУ продовжено до кінця навчального року

З метою запобігання поширення вірусу COVID-19 та мінімізації контактів між учасниками освітнього процесу адміністрацією Університету державної фіскальної служби України за рекомендацією Тимчасової протиепідеміологічної комісії було прийняте рішення продовжити дистанційний формат навчання до кінця навчального року. Бережіть себе та близьких, адже головне – це ваше здоров'я!

Початок

Кінець

Бережіть себе та близьких, адже головне – це ваше здоров’я!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ