Не проґав унікальну можливість опублікувати статтю у науковому фаховому журналі УДФСУ

Університет державної фіскальної служби України пропонує розміщення статей у науковому фаховому журналі «Економічний вісник. Серія: фінанси, облік, оподаткування» (категорія «Б»).           Видання відповідає усім вимогам для публікації основних наукових результатів дисертацій здобувачів наукових ступенів та досліджень претендентів на присвоєння вчених

Початок

Кінець

Видання відповідає усім вимогам для публікації основних наукових результатів дисертацій здобувачів наукових ступенів та досліджень претендентів на присвоєння вчених звань (Наказ МОН України від 15 жовтня 2019 року № 1301, Додаток 8).

Переваги публікацій у журналі:

– оперативність стаття буде опублікована протягом 1-2 місяців з моменту подання;

– відсутність обмежень у періодичності дозволяє забронювати весь номер чи видати спецвипуск;

– висока якість матеріалів – усі статті, подані для публікації, рецензуються провідними вітчизняними та зарубіжними фахівцями, а також проходять літературне редагування в редакції журналу.

– відкритість – матеріали журналу розміщуються одразу після друку на відкритій інформаційній платформі OJS та доступні для перегляду і завантаження.

– дотримання авторського права – розповсюдження опублікованих матеріалів здійснюється на умовах публічної ліцензії CC BY-NC 4.0 (Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна 4.0 Міжнародна);

– точність цитування – усім науковим статтям присвоюється індекс DOI (Digital Object Identifier) – ідентифікатор цифрового об’єкту.

– міжнародна представленість – журнал розміщено в профільних міжнародних наукометричних базах даних, репозитаріях та пошукових системах: Index Copernicus, ASI, I2OR, ISI, BASE, Google Academy, CrossRef, Vernadsky National Library of Ukraine, Україніка наукова.

– друкований формат – дозволить отримати задоволення від шурхотіння сторінками улюбленого видання, зробити позначки на полях та позичити його колегам.

Адреса редакції:

вул. Університетська, 31,

м. Ірпінь, Київська обл., 08201, Україна

E-mail: ekonvisnik@nusta.edu.ua

Тел. 067-689-30-49 (Наталія Дружинська)

Посилання на сторінку економічного вісника

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ