Увага! Конкурс для стажування студентів в аналітичних центрах

Міжнародний фонд «Відродження» оголосив конкурс на участь у програмі стажувань студентів у провідних аналітичних центрах країни. Проєкт реалізується в партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні. З метою формування ринку аналітики та залучення

Початок

Кінець

З метою формування ринку аналітики та залучення молоді до аналітичної роботи, була розпочата програма стажувань для студентів. Тривалість стажування з 12 квітня по 12 листопада 2021 року.

Щоб стати учасником необхідно:

• мати освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра та вище;
  • на момент подання заявки бути студентом магістратури, аспірантури або завершити магістратуру не пізніше, ніж рік тому;
  • бути не старше 35 років;
  • мати зацікавленість в аналітичних дослідженнях та бажання надалі працювати в аналітичному центрі;
  • мати рівень знання англійської мови Upper-Intermediate і вище.

Стажування відбуватиметься у одному з 24 аналітичних центрів, які є учасниками Ініціативи. Відмітимо, що учасники самі обиратимуть організації, в яких проходитимуть стажування.

Що робитиме стажер?

• готуватиме проєкти аналітичних матеріалів, як асистент аналітика та шукатиме інформацію для аналітичних досліджень;
  • допомагатиме в організації заходів;
  • самостійно підготує один аналітичний документ, який вийде під його авторством.

Програма матиме також навчальну складову, яка охопить наступні компоненти:

1. Тренінгову програму з аналізу політики.
  2. Підготовку аналітичного матеріалу під час стажування.

Програма передбачає гнучкий графік,  який дозволить поєднувати стажування з навчанням. Але стажуванню слід присвячувати щонайменше 12 годин на тиждень. Формат роботи (дистанційний, змішаний чи офлайн обговорюється із приймаючою організацію).

Стажери щомісяця отримуватимуть стипендію в розмірі 4 508 гривень.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету та надіслати її до 23:59 22 березня 2021 року.

Оголошення результатів: 12 квітня.

Перевагою у відборі учасників програми стажування буде наявність аналітичних публікацій у науково-студентських виданнях, досвід волонтерства та участі у громадських організаціях та ініціативах.

Докладніше – на сайті Міжнародного фонду «Відродження».

За додатковою інформацією звертайтеся до менеджерки програми за електронною адресою golota@irf.ua.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ