ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо вас до участі у ІV науково-практичній інтернет-конференції «Актуальні проблеми забезпечення національної безпеки та спрощення процедур міжнародної торгівлі»

25-31 травня 2020 року Науково-дослідний центр митної справи НДІ ФП Університету державної фіскальної служби України проводить ІV науково-практичну інтернет-конференцію «Актуальні проблеми забезпечення національної безпеки та спрощення процедур міжнародної торгівлі». Цільова аудиторія: до участі в роботі конференції запрошуються науковці та фахівці, сфера інтересів яких пов’язана з проблематикою інтернет-конференції. Основні напрями конференції:

Початок

Кінець

Основні напрями конференції:

• Національна безпека України в умовах глобальних викликів.
  • Сприяння міжнародній торгівлі у контексті спрощення митних процедур.
  • Митний контроль та оформлення: шляхи удосконалення.
  • Актуальні питання організації діяльності митних органів

Умови участі у конференції:

• Участь безкоштовна.
  • Матеріали (заявка та тези) необхідно надіслати на електронну скриньку оргкомітету: customsndifp@gmail.com.
  • Робочі мови конференції: українська, англійська.
  • Термін подання заявок та тез доповідейдо 31 травня 2020 року.
  • Ознайомитися з матеріалами та взяти участь у їх обговоренні можна на офіційному сайті НДІ фіскальної політики: http://ndi-fp.nusta.edu.ua
  • За результатами проведення інтернет-конференції буде сформовано та розміщено на офіційному сайті НДІ фіскальної політики електронне мережеве видання

Увага! Детальна інформація про умови участі міститься в інформаційному листі конференції: Інформаційний лист

Будемо вдячні за активне обговорення  питань конференції!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ