12 грудня запрошуємо фіналістів конкурсу «Updating tax service» до нагородження!

Початок

12.12.2019 - 00:00

Кінець

Доброго дня. Шановні учасники конкурсу «Updating tax service», запрошуємо всіх на Податковий конгрес 12.12.2019 року за адресою: Київська обл., м.Ірпінь, вул.Університетська,31 Конференцкомплекс з 10.00 до 16.00 в рамках якого відбудеться представлення робіт фіналістів з 13.00 до 14.00. Всі учасники конкурсу будуть нагороджені подяками ректора УДФСУ, фіналісти – грошовими подарунками від Благодійного фонду «Майбутнє країни». Дякуємо всім за активну участь та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

У фінал вийшли:

1. Гнедіна Катерина Володимирівна
  2. Ізмайлов Ярослав Олексійович
  3. Левшук Альона Анатоліївна
  4. Моргуненко Артем Сергійович
  5. Сперкач Наталія Анатоліїна
  6. СушковаОлена Євгеніївна
  7. Фіяло Ілона Анатоліївна
  8. Шпак Наталія Анатоліївна
  9. Гаврилішин Олег Олегович, Десятнюк Катерина Володимирівна
  10. Грушко Наталія Сергіївна, Корецька Ірина Василівна
  11. Касьянова Мішель
  12. Кривицька Євгенія Олександрівна
  13. Прокопчук Світлана Олександрівна
  14. Шуляка Анастасія Володимирівна

Чекаємо всіх 12.12.2019 року в Ірпені.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ