Відбудеться міжнародна науково-практична  конференція "Економічні перспективи підприємництва в Україні"

Шановні науковці, молоді вчені та студенти! Запрошуємо вас взяти участь у роботі ІІІ міжнародної науково-практичної  конференції  «ЕКОНОМІЧНІ ПЕРСПЕКТИВИ ПІДПРИЄМНИЦТВА В УКРАЇНІ» яка відбудеться 10-11 жовтня 2019 року   присвяченої 100-річчю Університету державної фіскальної служби України. Щиро бажаємо всім творчого настрою, плідної роботи,  конструктивного діалогу та нових вагомих наукових здобутків.

Початок

10.10.2019 - 00:00

Кінець

11.10.2019 - 00:00

Шановні науковці, молоді вчені та студенти!

Запрошуємо вас взяти участь у роботі

ІІІ міжнародної науково-практичної  конференції

«ЕКОНОМІЧНІ ПЕРСПЕКТИВИ ПІДПРИЄМНИЦТВА В УКРАЇНІ»

яка відбудеться 10-11 жовтня 2019 року

присвяченої 100-річчю Університету державної фіскальної служби України.

Щиро бажаємо всім творчого настрою, плідної роботи,  конструктивного діалогу та нових вагомих наукових здобутків.  Сподіваємось, що ви отримаєте професійне задоволення від роботи Конференції та перебування у нашому навчальному закладі та місті Ірпіні.

ПЛАН РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Місце проведення: конференцзал УДФСУ

10 жовтня 2019 р.:

▪ 10:00–14.00 – пленарне засідання;

▪ 15.00–18.00 – секційні засідання;

11 жовтня 2019 р.:

▪ 11:00–14:00 –   підведення підсумків та від‘їзд учасників.

Основні напрямки роботи конференції :

1. Сучасні теоретичні погляди на підприємництво, його детермінанти, обмеження та можливості.
  2. Моделі, тенденції, заходи та ініціативи державної політики розвитку підприємництва.
  3. Правове регулювання підприємництва в Україні та світі: проблеми та перспективи розвитку
  4. Економічна безпека підприємницької діяльності.
  5. Передові маркетингові та логістичні технології забезпечення розвитку та стійкості бізнесу.
  6. Деструктивне підприємництво як суспільний виклик.
  7. Національне надбання, гостинність і сталий розвиток туризму.
  8. Україна – територія можливостей для розвитку бізнесу: погляд молоді.

Е-mail: conference.ekonp@gmail.com

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ