Проректор з наукової роботи

КОРОТУН Володимир Іванович

в. о. проректора з наукової роботи

 

Народився 26 листопада 1977 року в селищі Марківка Луганської області.

З 1995 року по 2000 рік навчався в Академії державної податкової служби України, яку закінчив з відзнакою та отримав кваліфікацію «спеціаліст з фінансів». 

З 2000 року по 2007 рік працював в органах податкової служби. Зокрема, з 2002 року – на посадах старшого, головного державного податкового ревізора-інспектора, начальника відділу контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів; заступника начальника управління-начальника відділу ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, заступника начальника управління-начальника відділу контролю за виробництвом спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, в. о. начальника Регіонального управління Департаменту адміністрування акцизного збору та контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів Державної податкової адміністрації України в місті Києві.

У 2004 році отримав спеціальне звання «радник податкової служби ІІ рангу».

У 2009 році захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит» на тему «Оптимізація акцизного оподаткування підприємств харчової промисловості». 

У 2010 році нагороджений почесною грамотою ДПА України.

У 2011 році присвоєно вчене звання «старшого наукового співробітника».

У 2013 році нагороджений нагрудним знаком «За внесок у розвиток Університету».

У 2014 році нагороджений Подякою Міністерства доходів і зборів України.

У 2019 році нагороджений Грамотою Державної фіскальної служби України.

Трудову діяльність в Університеті державної фіскальної служби України розпочав з 2000 року:

– з 2000 року працював за сумісництвом на кафедрі фінансів;

– з 2007 року – за основним місцем роботи на посадах старшого, провідного наукового співробітника відділу дослідження проблем протидії податковим правопорушенням, начальника відділу податкової політики та методології оподаткування Науково-дослідного центру з проблем оподаткування.

У березні 2016 року призначений на посаду завідувача лабораторії дослідження проблем трансфертного ціноутворення Науково-дослідного інституту фіскальної політики.

У березні 2017 році призначений заступником директора Інституту з науково-організаційної роботи.

У січні 2018 року став першим заступником директора інституту з науково-організаційної роботи з покладанням виконання обов’язків директора Науково-дослідного інституту фіскальної політики.

Брав участь у підготовці 19 науково-дослідних тем, у 4 з яких як керівник науково-дослідної роботи, розділу 6 «Акцизний податок» Податкового кодексу України (як співголова робочої групи) та 3 видань науково-практичного коментаря до вказаного розділу (як керівник робочої групи).

Є автором та співавтором понад 120 наукових публікацій, в тому числі 37 фахових статей, 18 колективних монографій та 1 навчального посібника, а також розділів у 3 виданнях науково-практичних коментарів до Податкового кодексу України.

Google Академія: https://scholar.google.com.ua/citations?user=YuPPppYAAAAJ&hl=ru

ORCID iD: orcid.org/0000-0002-6447-5916.

Графік прийому: щовівторка з 14:00 до 17:00.

Телефон: (04597) 60-987

E-mail: 01.03@nusta.edu.ua.

 

Навчально-наукова література, автором та співавтором якої є Коротун Володимир Іванович.

http://www.nusta.edu.ua/wp-content/uploads/2016/11/Коротун-В.І..pdf