bf8975_a6d8af3ab7794a328162038eb691c14d

Навчально-науковий інститут фінансів, банківської справи створено у квітні 2015 року на базі факультету фінансів та банківської справи.
У вересні 1996 року факультет фінансів та банківської справи був заснований як фінансово-економічний, з метою забезпечення гнучкої інноваційної освітньої системи для підготовки висококваліфікованих фахівців з фінансів та кредиту, компетентних і конкурентоспроможних як на національному, так і на міжнародному ринках праці.
З моменту створення очолює ННІ фінансів, банківської справи доктор економічних наук, професор, академік АЕН України Михайло Олександрович Кужелєв.
ННІ фінансів, банківської справи здійснює підготовку фахівців галузі знань 07 «Управління та адміністрування», спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» і 073 «Менеджмент», за ступенем вищої освіти «Бакалавр» і «Магістр» та за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Спеціаліст», денної і заочної форм навчання.

В інституті функціонує 4 потужні випускаючі кафедри:
  • фінансів
  • фінансових ринків
  • банківської справи та фінансового моніторингу
  • менеджменту.

Фахове викладання дисциплін на кафедрах забезпечують високопрофесійні науково-педагогічні працівники, з них 12 докторів наук та 50 кандидатів наук.
У роботі Інституту гармонійно поєднуються:

  • зорієнтованість на підготовку висококваліфікованого фахівця у сфері аналітики фінансових ринків, корпоративного фінансового управління та банківського менеджменту, страхування;
  • впровадження інноваційних інформаційних технологій, які здатні забезпечити професійний розвиток особистості студентів, їх якісну фахову підготовку в контексті сучасної Європейської освіти;
  • удосконалення науково-дослідницької роботи зі здобувачами вищої освіти усіх рівнів;
  • розширення контактів і підтримка співпраці з вітчизняними та зарубіжними ВНЗ (а таких угод понад 30, зокрема у м. Варшава, м. Ополе, м. Новий Сонч, Польща; м. Варна, Болгарія; м. Барселона, Іспанія; м. Париж та м. Анже, Франція та інші) з метою вдосконалення професійного досвіду викладачів кафедри;
  • формування культурно-професійного середовища та розвиток студентського самоврядування.

Особливістю інституту є проведення виїзних Міжнародних науково-практичних конференцій. Починаючи з 2007 року було організовано та проведено ряд науково-практичних заходів у таких країнах: Польща, Болгарія, Німеччина, Білорусь, Іспанія та Об’єднані Арабські Емірати. Доброю традицією також стало проведення щорічних Міжнародних студентських науково-практичних конференцій, наукових конкурсів та Всеукраїнських олімпіад.
Візитівкою Інституту є його студенти та випускники, які досягли вагомих успіхів, як у професійній сфері, так і у особистісному розвитку!

План роботи Вченої Ради ННІФБС 2016-2017

Адреса інституту:
вул. Університетська, 31, м. Ірпінь, Київська обл., 08201, Університет ДФС України, центральний корпус (каб. 320, 321, 421).
Телефон: (04597) 62-788. E-mail: nni_fbs@ukr.net

bf8975_e29b789316c24b04ae4b9adf84cecac2Кужелєв Михайло Олександрович

Доктор економічних наук, професор кафедри фінансів, академік Академії економічних наук України.

У 1995 р. закінчив Донецький державний університет за спеціальністю «Фінанси і кредит» і почав працювати асистентом кафедри «Фінанси і банківська справа».

У 1999 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Ринок цінних паперів в Україні: становлення і розвиток», а у 2002 році присвоєно вчене звання доцента кафедри фінансів і банківської справи.

У 2007 році отримав диплом Doctor of Philosophy (Economiс Sciences).

У 2013 році захистив докторську дисертацію на тему «Корпоративні відносини: фінансові механізми функціонування та розвитку».

Автор понад 200 наукових і навчально-методичних робіт, у тому числі серії монографій, присвячених методології формування та розвитку системи корпоративних відносин в Україні і питанням функціонування фінансів територій, а також навчального посібника з грифом Міністерства освіти і науки України.

Член редакційної ради ряду фахових журналів.

До кола його наукових інтересів входять: економічні й організаційні аспекти формування та розвитку системи корпоративних відносин в Україні; проблеми розвитку фінансового менеджменту у корпоративному секторі економіки; методологія формування національної моделі корпоративної соціальної відповідальності; проблеми функціонування ринку фінансових послуг; стратегічні аспекти підвищення конкурентоспроможності банків України в умовах інтеграції до ЄС.

Має такі сертифікати: Certificate Tacis on Financial management (1997 р.), Certificate IFC & Canadian International Development Agency «Впровадження норм найкращої корпоративної поведінки через підготовку фахівців з корпоративного управління у вищих навчальних закладах» (2004 р.), Certificate Centre Corporate Social Responsibility Development «Teaching for CSR development» (2009 р.), Certificate Ukrainian Exchange (2011, 2012 рр.).

Спеціальні звання та відзнаки: Почесна грамота Міністерства освіти і науки України, 2007 р.; академік Академії економічних наук України з 2013 р.

Члени наукового клубу «Менеджер» спроектували практичні підходи до ефективного використання часу

  Координатор зібрання к.е.н., доцент Г.І. Євтушенко привітала присутніх з початком роботи та відмітила: «Для того, щоб раціонально використовувати свій час, треба мати пріоритетні цілі у житті. За такої умови можна визначити, скільки часу кожен день варто відвести для формування певної бази знань і навичок щоб досягнути поставленої мети. Самоорганізація і цілеспрямованість – це дві […]

18 жовтня 2017 року в Іванківському районному центрі зайнятості відбувся Ярмарок професій

18 жовтня 2017 року в Іванківському районному центрі зайнятості відбувся Ярмарок професій для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл селища Іванків, Іванківського та Поліського районів Київської області. «Мета даного заходу – допомогти учнівській молоді у професійному самовизначенні, сформувати усвідомлений підхід до вибору та зміни професії, відповідальності за власне майбутнє»- зазначила директор Іванківського центру зайнятості Людмила Леляк. […]

Ефективна професійна орієнтація Університету державної фіскальної служби України під час національного чемпіонату України з хортингу 2017 року в м. Луцьку

    З метою професійної орієнтації щодо вступу абітурієнтів 2018 року на навчання в Університет державної фіскальної служби України делегація університету була присутня на Національному Чемпіонаті України з хортингу серед юнаків і дорослих 2017 року, який проводило Міністерство молоді та спорту України з 13 по 14 жовтня 2017 року у спортивному комплексі Східноєвропейського національного університету […]

Презентація стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука та тренінг «Ключові показники ефективності бізнесу або формуй власну думку, аналізуй, відчувай»!

У вівторок, 10 жовтня 2017 року в рамках старту 12-го конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA» відбулася зустріч студентів – членів Наукового товариства студентів та курсантів Університету державної фіскальної служби України з Володимиром Зубченко – стипендіатом програми «Завтра.UA» 2008 року, керівником Business-Leader School KNU, бізнес-тренером, сертифікованим актуарієм, головою комітету з освіти Товариства актуаріїв України, викладачем Київського національного […]
Всі новини та анонси

Запрошуємо на майстер-клас «Якості юриста, що визначають його кваліфікацію»

19 жовтня 2017 року в Університеті державної фіскальної служби відбудеться Майстер-клас «Якості юриста, що визначають його кваліфікацію» від провідних адвокатів Ганни та Ярослава Лисенко, партнерів адвокатського об’єднання «Адвокатська сім’я Лисенко». Організаторами даного заходу є кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства ННІ права. ГАННА ЛИСЕНКО @ganna_lysenko є адвокатом-практиком з багаторічним досвідом, Заступник голови Секції Майнових та […]

Презентація стипендіальної програми “Завтра.UA”!

      Запрошуємо на презентацію стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука та тренінг «Ключові показники ефективності бізнесу (KPI) або формуй власну думку, аналізуй, відчувай»!     До уваги студентів 3-6 курсів денної форми навчання та всіх бажаючих! У вівторок, 10 жовтня 2017 року, о 11.30 в рамках старту 12-го конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA» відбудеться […]