Зростання ролі гуманітарної складової при підготовці сучасного конкурентоспроможного фахівця у галузі оподаткування актуалізувало необхідність створення Навчально-наукового інституту гуманітарних наук. Інститут створений як окремий структурний підрозділ Національного університету державної податкової служби України у квітні 2015 р.
Навчально-науковий інститут гуманітарних наук очолює доктор філософських наук, професор Мандрагеля Володимир Андрійович.
До складу Навчально-наукового інституту гуманітарних наук входять чотири кафедри:кафедра психології та соціології, кафедра філософії та політології, кафедра сучасних європейських мов, кафедра української словесності та культури. Крім того, в Навчально-науковому інституті гуманітарних наук функціонує соціологічна лабораторія та мультимедійні навчально-екзаменаційні комп’ютерні класи.
У Навчально-науковому інституті гуманітарних наук на постійній основі та за внутрішнім сумісництвом працюють 4 доктори наук і 31 кандидат наук, які забезпечують навчально-виховний процес та наукову підготовку студентів і аспірантів Національного університету ДПС України. Кафедра психології та соціології є випускаючою кафедрою майбутніх фахівців у сфері психології.
Основними завданнями Навчально-наукового інституту гуманітарних наук є: загальне керівництво, організація і контроль науковоїі методичної роботи,навчально-виховного процесу, міжнародної діяльностіта інших видів робіт, які здійснюються на кафедрах та в інших структурних підрозділах, що входять до складу Інституту.
Навчально-науковий інститут гуманітарних наук є осередком проведення міжнародних та міжвузівських наукових і науково-практичних конференцій, студентських наукових конференцій, круглих столів, форумів тощо.
Основними напрямами діяльності Інституту є: виконання наукових досліджень у гуманітарних галузях; підготовка кандидатів наук (докторів філософії); підготовка висококваліфікованих фахівців за ОКР «бакалавр», «магістр (спеціаліст)» гуманітарних галузей знань; проведення наукових конференцій та студентських олімпіад; видавнича діяльність; здійснення зовнішніх зв’язків тощо. Викладачі та співробітники Інституту сприяють здійсненню профорієнтаційної роботи, інтенсифікації процесу навчання та впровадженню у навчальний процес новітніх освітніх технологій; задоволенню потреб студентів в інтелектуальному, культурному, моральному та фізичному розвитку; розвитку студентського самоврядування, удосконалення методів і форм виховної роботи зі студентською молоддю.

Керівництво Інституту:

Навчально-науковий інститут гуманітарних наук очолює доктор філософських наук, професор Мандрагеля Володимир Андрійович, відомий фахівець у сфері гуманітарних наук, автор 9 монографій (із них – 3 одноосібні), 4 підручників, 6 навчальних посібників та більше 150 наукових праць.

Заступник директора Навчально-наукового інституту гуманітарних наук – Деменко Олександр Федорович, кандидат політичних наук, доцент.

Заступник директора Навчально-наукового інституту гуманітарних наук з навчально-виховної роботи – Зайцева Інна Веніамінівна, доцент кафедри української словесності та культури, кандидат педагогічних наук, доцент.

Заступник директора навчально-наукового інституту гуманітарних наук з наукової роботи та міжнародного співробітництва – Пернарівська Тетяна Петрівна, доцент кафедри сучасних європейських мов, кандидат педагогічних наук.

Університет ДФС України – сучасний майданчик для обговорення актуальних питань бухгалтерського обліку в органах ДФС

Відповідно до розпорядження в.о. Голови Державної фіскальної служби України М.В. Продана на базі Університету ДФС України протягом 14-15 червня 2017 року відбувся семінар на тему «Актуальні питання бухгалтерського обліку в органах ДФС» для головних бухгалтерів головних управлінь в областях, м. Києві, митниць, Офісу великих платників податків, Департаментів Державної фіскальної служби України – загальною кількістю 65 […]

«Вивчаємо Україну – 4»

В рамках проекту «Вивчаємо Україну» студенти Університету відвідали візитну картку Закарпаття – місто Яремче. На чолі з начальником відділу організації виховного процесу та соціальних питань О. С. Кривоносовим, студенти відкрили для себе всю красу та неповторність Закарпатського краю. Купання, екстремальні підйоми, насолода місцевою кухнею, відпочинок на Карпатських полонинах – все це об’єднала в собі подорож, […]

Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам 2017 року Навчально-наукового інституту обліку, аналізу та аудиту

29 червня в Університеті ДФС України відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам-бакалаврам. Привітати випускників зі святом прийшли представники ректорату та адміністрації вишу, викладачі і батьки. Урочисте зібрання відкрив звертаючись до випускників із традиційним напутнім словом, ректор, д.е.н., професор П.В. Пашко, який від імені колективу навчального закладу привітав вчорашніх студентів із успішним завершенням навчання та […]
Всі новини та анонси