Навчання за кордоном

Важливим напрямом міжнародного співробітництва є здійснення цільових освітніх проектів. Головним завданням яких являється інтегрування університету у світове та європейське освітянське співтовариство шляхом розширення академічної мобільності студентів і науковців, а також їх участі у міжнародних проектах,програмах і спільних наукових дослідженнях.

Університет державної фіскальної служби України має безпосереднє відношення до стипендіальних програм , які дають можливість навчатися за кордоном студентам,випускникам ,аспірантам та підвищувати кваліфікаційний рівень викладачам.

Стипендіальні програми для навчання за кордоном:

  • Програми стипендій ім.. Фулбрайта , адмініструють ся в Україні офісом програм ім. Фулбрайта
  • Програма стажування молодих викладачів, адмініструються в Україні офісом програм ім. Фулбрайта
  • Стипендійні програми ДААД для навчання та науково-дослідної роботи у Німеччині
  • ELSA- Україна
  • Міжнародний фонд «Відродження»
  • Chevening (навчання у Великобританії)
  • Fulbright Scholar Program (навчання у США)
  • Стипендії фонду Фрідріха Еберта (навчання в Німеччині)
  • Стипендії на навчання для випускників ВНЗ з усіх спеціальностей (навчання у Німеччині)
  • Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej «Horyzont» (навчання в Польщі)

17 лютого за ініціативи кафедри сучасних європейських мов Навчально-наукового інституту гуманітарних наук було проведено зустріч студентів 2, 4 та 5 курсів груп з поглибленим вивченням англійської мови з професором державного коледжу Канади «Confederation College» Урсулою Грін та менеджером освітніх програм міжнародної компанії «Study UA» Ксенією Петровою.

1

На зібранні були присутні в.о. ректора П.В. Пашко; помічник ректора з виховної роботи та гуманітарних питань А.П. Карасевич; заступник директора ННІ гуманітарних наук з наукової роботи та міжнародних зв’язків Т.П. Пернарівська; завідувач кафедри сучасних європейських мов Л.В. Онучак та науково-педагогічні працівники кафедри.

Наші гості представили широкий вибір програм отримання вищої освіти в Канаді. Пані Урсула Грін навела переваги навчання саме в «Confederation College» та продемонструвала фільм про навчання та дозвілля студентів у студентському містечку Thunder Bay, Ontario, Canada. Коледж пропонує різноманітні сертифікати, дипломи, перехідні університетські програми, академічні та прикладні ступені, післядипломну освіту. Програми розраховані на різну тривалість навчання – від кількох місяців до чотирьох років. Також практичні програми розроблені спільно з потенційними роботодавцями, які пропонують стажування.

2

«Ставте перед собою високі цілі, – порадив в.о. ректора П.В. Пашко, – адже навчання за кордоном – це беззаперечна інвестиція в ваше професійне майбутнє. Звісно, ми не зацікавлені в тому, щоб кращі студенти залишали країну. Проте, ми всіляко сприятимемо тому, щоб ті студенти, які поїдуть на навчання за кордон залишили за собою статус випускника Університету ДФС України, тим самим маючи можливість отримати два дипломи».

Висока якість освіти, помірні, як за мірками Заходу, ціни за навчання, а ще можливість працевлаштуватись – це те, чого інші країни не запропонують, наголосила канадський представник Урсула Грін. В цьому контексті не оминуло увагу наших студентів питання вартості освіти у коледжі «Confederation College». Українському студенту там в середньому прийдеться заплатити 15 тис. канадських доларів за рік навчання.

3

Звичайно, освіта за кордоном – це світ неймовірних пригод і подорожей, що залишає враження на все життя. Переконайтеся у цьому й Ви!