Партнери університету

Університет активно співпрацює з ВНЗ та міжнародними організаціями , бере участь у ряді міжнародних заходів, що дає можливість знаходитись на передньому плані професійної діяльності у сфері вивчення проблем оподаткування,розвитку інформаційного суспільства, забезпечувати європейські та світові стандарти якості роботи,суттєво розширити горизонти діяльності.

Університет Державної Фіскальної Служби України постійно удосконалює свою діяльність у сфері міжнародного співробітництва з постійними партнерами , такими як:

  • Університетський коледж EUSS (Escola Universitoria Salesiane de Sarria) в Барселоні (Іспанія) (філія Державного університету ) UAB (Unsversitat Autonome de Barcelona), (https://www.euss.cat);
  • Університет Париж 13 (Французька Республіка)( https://www.univ-paris13.fr);

17

  • Академією Фінансів і бізнесу Вістула у Варшаві (Республіка Польща), (http://www.vistula.edu.pl);

18

  • Університетом Опольским (м. Ополе , Республіка Польща), (http://eurostudy.info);
  • Російським університетом дружби народів (РУДН) (м. Москва , Російська Федерація) , (http://www.rudn.ru);

19

  • ABEQ Академією (м. Кельн, Німеччина),

(http://www.abeq.org.br);

  • Економічним факультетом Загребського Університетом (Хорватська Республіка),( http://www.unizg.hr);

20

  • Університетом ім. Коменського в Братиславі (Словацька Республіка),( http://uniba.sk);
  • Університетом міжнародних досліджень Ханґук (Республіка корея),( http://www.hufs.ac.kr).

21

Університет постійно займається пошуком та встановленням нових міжнародних контактів ,організовує та приймає участь у міжнародних проектах – конференціях, виставках , симпозіумах, тренінгах з метою забезпечення доступу до передових досягнень європейського та світового наукового співтовариства та застосування їх на практиці. Налагоджений ефективний обмін викладачами та студентами між університетом та міжнародними партнерами з метою підвищення їх професійного рівня.

Відбувається залучення викладачів кафедр та науковців до участі у міжнародних проектах , навчання та стажування студентів і аспірантів у зарубіжних вищих навчальних закладах. Відбувається розширення міжнародного співробітництва , підвищення ефективності співпраці та зміцнення вже існуючих відносин, а також обмін науковими і навчально методичними публікаціями.