Візити делегацій

Тристороння зустріч та підписання Меморандуму між керівниками України, Грузії та Республіки Молдова

25 травня 2018 до Університету завітали в.о. голови ДФС України Мирослав Продан; Перший заступник Міністра фінансів, Начальник Служби доходів Грузії Георгій Табуашвілі та Генеральний директор при Міністерстві фінансів Республіки Молдова Віталій Врабіє. Ректор Університету Павло Пашко ознайомив високоповажних гостей з матеріально-технічною базою вишу. Після чого, в.о. Голови ДФС Мирослав Продан провів церемонію удостоєння статусу «Національний», привітавши усіх співробітників університету з цією визначною подією. 
За участі творчих колективів ЦТРВС «Сузір’я» відбувся концерт, яким привітали гостей. Після урочистої частини, очільники фіскальних органів вирушили у конференц-зал для проведення тристоронньої зустрічі та підписання Меморандуму між керівниками України, Грузії та Республіки Молдова. У рамках Меморандуму сторони налагоджуватимуть та розвиватимуть співробітництво між учбовими закладами, які готують співробітників для митних та податкових органів.

Зокрема, розроблятимуться спільні наукові проекти, комунікаційні заходи, науково-практичні семінари, а також здійснюватимуться короткострокові візити з обміну досвідом та довгострокові візити для проведення спільних досліджень. Це сприятиме створенню нових наукових програм у рамках подальшого розвитку взаємовідносин. Очільник ДФС, зокрема, відзначив потужну наукову та матеріально-технічну базу Національного університету ДФС та Регіонального навчального центру ВМО, який діє на базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС у м. Хмельницький, та закликав колег з Молдови та Грузії користуватися їх потенціалом в науково-дослідницькій роботі та навчанні співробітників. 
Університет й далі йтиме шляхом розвитку, наполегливо впроваджуватиме сучасні наукові досягнення, новітні технології, інформаційні системи, формуватиме громадян нової формації, що дозволить йому і в майбутньому посідати чільне місце серед провідних закладів країни. Адже тисячі висококваліфікованих спеціалістів, підготовлених у Національному університеті ДФС України, успішно працюють у різних сферах економіки, фінансів, права впроваджуючи у життя набуті знання, генеруючи сучасні ідеї, моральністю, культурою й сумлінням підтверджуючи високоякісну марку своєї Альма-матер.

Візит науковців з Університету Індонезії (University of Indonesia)

10 жовтня у НУДФСУ відбулася зустріч із представниками Індонезійського університету (University of  Indonesia) Prof. Dr. Haula Rosdiana, M. Si. та Dr. Inayati.
Під час зустрічі було обговорено досвід України у проведенні реформ оподаткування тютюнових виробів. Оскільки, в Індонезії  недостатньо розвинена законодавча база щодо боротьби з тютюнопалінням. «У нашій країні спостерігається велика кількість курців, у їх числі діти 5-річного віку. Наше завдання розробити пропозиції для вирішення цих складних питань, опираючись на успішний досвід України», – зазначила Prof. Dr Haula Rosdiana, M. Si.
Гості з Індонезії залишилися задоволеними зустріччю та отриманими знаннями і висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю. «Ми дуже вдячні за співпрацю та надання інформації, яка буде надзвичайно корисна для підвищення ефективності податкової політики щодо тютюну в Індонезії», – підсумувала Dr. Inayati.
Варто зазначити, що для НУДФСУ дуже важливе налагодження співпраці з міжнародними партнерами у всіх сферах, тому що це забезпечить підвищення якості освітньої та наукової діяльності університету, а також посилить його міжнародну конкурентоспроможність.

Детальніше

Візит спів-президента Федерації «Обміни Франція-Україна» Жака Форжерона

Сьогодні, 28 вересня 2018 року о 10:00 відбулась зустріч студентів та керівництва Університету з спів-президентом Федерації «Обміни Франція-Україна» Жаком Форжероном та його дружиною.
Під час зустрічі відбувся виступ  Жака перед студентами, вручення диплому про проходження практики студентці 3 курсі ННІ права Оксані Давиденко, а також презентація її досвіду стажування у Франції влітку 2018 року.
У ході спілкування з гостями було вирішено продовжити співпрацю з деяких предметів діяльності, зокрема стажування професорів французьких закладів освіти в Університеті державної фіскальної служби України, стажування українських студентів у адвокатських, митних та інших закладах Франції, зокрема, Парижу. У перспективні також розглядалося питання стажування викладачів нашого університету у навчальних закладах Франції.
На завершення ректор університету Павло Володимирович Пашко ініціював тісну співпрацю з Федерацією у 2019 році.
«Головне – прагнення до нового», – закликав слухачів Жак Форжерон.

Детальніше