Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відділ організовує свою роботу у взаємодії з усіма підрозділами Університету ДФС України згідно з перспективними та поточними планами. Його працівники здійснюють комплекс заходів, спрямованих на реалізацію інформаційної політики університету, формування позитивного іміджу університету шляхом впровадження гласності як одного з основних принципів діяльності органів ДФС. Для забезпечення оперативного інформування населення про життя й діяльність університету (офіційні зустрічі, наукові конференції, лекції, бесіди, екскурсії, концерти художньої самодіяльності, спортивні змагання тощо) відділ організує взаємодію університету з електронними та друкованими засобами масової інформації.
З метою оперативного розповсюдження інформації про діяльність університету використовуються мережа Інтернет з публікацією матеріалів на внутрішньому та зовнішньому сайтах УДФСУ; здійснюється моніторинг розміщених у засобах масової інформації матеріалів щодо діяльності університету. Працівники відділу беруть участь у підготовці та розповсюдженні інформаційно-рекламної друкованої продукції, що популяризує діяльність університету. У 2000 р. університетом започатковано видання газети «Податкова Академія».
Діє стаціонарна виставка фоторобіт, де висвітлюються найяскравіші заходи та події університетського життя. Працівники відділу розробляють дизайн і виготовляють вітальні листівки, макети сітілайтів, бордів, поліграфічну іміджеву продукцію – буклети, які розповсюджуються під час проведення профорієнтаційних, святкових та інших масових заходів університету.
Відділ бере активну участь в організації та проведенні профорієнтаційних заходів. Для майбутніх абітурієнтів створена та постійно оновлюється рубрика «Абітурієнт» на веб-сайті університету.
Працівники ВЗГ забезпечують такі заходи рекламно-іміджевою продукцією у друкованому та відеоформаті, а інформація про проведені заходи висвітлюється у ЗМІ.

Телефони: (04597) 56764 міський
11-98 внутрішній