Калганова Олена Анатоліївна – начальник кафедри фінансових розслідувань

Науковий ступінь: кандидат юридичних наук

Вчене звання: доцент

У 2004 році закінчила Національну академію ДПС України за спеціальністю «Правознавство».

У 2007 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність на тему: «Процесуально-правові засади участі іноземних громадян у кримінальному судочинстві України».

У 2010 році присвоєно вчене звання доцента кафедри кримінального права, процесу та криміналістики Національного університету ДПС України.

Працює над дисертаційним дослідженням на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук.

Підвищення кваліфікації та стажування:

  1. Інноваційні методи та підходи у юридичній освіті (Академічне товариство ім. Міхала Балудянського, Словаччина, 2016).
  2. Міжнародні стандарти захисту прав людини (Варненський вільний університет імені «Чорноризця Храбьра», Болгарія, 2019).
  3. Покращення роботи правоохоронних органів під час паралельних фінансових розслідувань в Україні (Державний заклад післядипломної освіти «Академія фінансового моніторингу», 2020).
  4. Отримання сертифікату спеціаліста з розслідування міжнародних злочинів і корупції (Академія економічних злочинів, Поліція Лондон Сіті, Велика Британія, 2020).

Сфера наукових інтересів: кримінальний процес та криміналістика.

Наукова діяльність: Авторка та співавторка понад 70 наукових та навчально-методичних праць, в т.ч. однієї одноосібної монографії «Процесуально-правові засади участі іноземних громадян в кримінальному судочинстві України» (2009); трьох колективних монографій: «Role of the media in the fight against criminality» (2013), «Professional criminality in the sphere of economy of Ukraine and the corruption phenomena: dialectics of intercommunication» (2014), «Methodology and science foundation of modern jurisprudence» (2020); трьох навчальних посібників (у співавторстві): «Прокуратура України» (2009), «Історія держави і права зарубіжних країн (у визначеннях і схемах)» (2014), «Теорія судових доказів (в таблицях і схемах)» (2019); 32 статей у фахових виданнях; однієї статті у виданні, що індексується в Scopus; має 5 авторських свідоцтв.

Навчальні дисципліни, що викладає: Кримінальний процес: фінансові розслідування; Міжнародне співробітництво у боротьбі з фінансовими правопорушеннями; Міжнародне співробітництво під час кримінального провадження.

 Профіль у GoogleАкадемії:

https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=HOokRRUAAAAJ

ORCID ID: https://orcid.org/0000-0001-7933-7498

Контакти: кабінет – 701а, телефон – 16-94, e-mail: olenakalhanova@gmail.com

Тильчик Ольга Віталіївна – професор кафедри фінансових розслідувань

Науковий ступінь: доктор юридичних наук

Вчене звання: професор

У 2001 році закінчила Запорізький юридичний інститут МВС України за спеціальністю «Правознавство», працювала на посаді слідчого відділу розслідування економічних злочинів СУ УМВС України в Запорізькій області.

У 2005 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність на тему: «Провадження у справах про злочини, що вчинені організованими групами, на досудових стадіях кримінального процесу».

У 2010 році присвоєно вчене звання доцента кафедри управління, адміністративного права і процесу та адміністративної діяльності Національного університету ДПС України.

У 2018 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.07 адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право на тему: «Адміністративно-правове забезпечення протидії тінізації економіки: теорія і практика».

У 2019 році присвоєно вчене звання професора кафедри адміністративного права і процесу та митної безпеки.

Експерт Торгово-промислової палати України.

Експерт Національного агентства забезпечення якості вищої освіти.

Підвищення кваліфікації та стажування:

  1. Боротьба з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення (Академія фінансового моніторингу, 2018).
  2. Боротьба з відмиванням коштів/фінансуванням тероризму (У межах проекту ОБСЄ «Ризики, виклики та досягнення», 2018).

Сфера наукових інтересів: адміністративно-правова протидія тінізації економіки, забезпечення протидії корупції, легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансові розслідування, митна безпека, адміністративна та кримінальна відповідальність, кримінальний процес.

Наукова діяльність: Авторка та співавторка понад 120 праць наукового та науково-методичного характеру, в тому числі коментарів до Податкового кодексу України, 6 монографій, навчальних посібників, статей у наукових виданнях з юридичних та економічних наук, міжнародних та таких, що проіндексовані Web of Science, співвиконавець проекту Української Гельсінської спілки з прав людини та Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на замовлення Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Право людини в дії».

Навчальні дисципліни, що викладає: Адміністративно-правова протидія тінізації економіки, Адміністративно-правовий режим погашення податкового боргу, Адміністративне право, Правове забезпечення публічного адміністрування, Публічно-правова протидія корупції.

Профіль у GoogleАкадемії:

https://scholar.google.com/citations?user=R9s3zAIAAAAJ&hl=en

ORCID: https://orcid.org/0000-0002-7604-7660

Контакти: кабінет – 401а, телефон – 13-21, e-mail: o.v.tilchik@ukr.net

Амеліна Анна Сергіївна – професор кафедри фінансових розслідувань

 Науковий ступінь: кандидат юридичних наук

 Вчене звання: доцент

У 2005 році закінчила Національну академію ДПС України за спеціальністю «Правоохоронна діяльність».

У 2009 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.03 – цивільне право та цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право на тему: «Страхування як спосіб забезпечення виконання зобов’язань в цивільному законодавстві України».

У 2014 році присвоєно вчене звання доцента кафедри цивільно-правових дисциплін Національного університету ДПС України.

Працює над дисертаційним дослідженням на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук.

Член ГО «Асоціація фінансових розслідувань».

Підвищення кваліфікації та стажування:

  1. Боротьба з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення (Академія фінансового моніторингу, 2018).
  2. UK College of Policing Initial Interviewing Course for National Police Ukraine (2018).
  3. Головне слідче управління фінансових розслідувань (2019).

Сфера наукових інтересів: теорія судових доказів, методика розслідування кримінальних правопорушень.

 Наукова діяльність: авторка та співавторка понад 60 наукових та навчально-методичних праць, в т.ч. однієї одноосібної монографії «Страхування як спосіб забезпечення виконання зобов’язань» (2012); 30 статей у фахових виданнях; має 5 авторських свідоцтв.

Навчальні дисципліни, які викладає: Теорія доказування; Кримінальне процесуальне право (м. 1. Досудове розслідування); Організація фінансових розслідувань; Основи фінансових розслідувань.

Профіль викладача у Google Академії:

https://scholar.google.com.ua/citations?user=S_Jivu0AAAAJ&hl=ru

ORCID ID: https://orcid.org/0000-0002-7148-3586

Контакти: кабінет – 701, телефон – 15-52, e-mail: amelina77anna@gmail.com

Чигрина Галина Леонідівна – професор кафедри фінансових розслідувань

 Науковийступінь: кандидат юридичних наук

 Вчене звання: доцент

У 1985 році закінчила Харківський юридичний інститут ім. Ф.Е. Дзержинського (нині – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого) за спеціальністю «Правознавство».

У 2004 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність на тему: «Джерела доказів у кримінальних справах про ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів». 

У 2005 році присвоєно вчене звання доцента кафедри адміністративного права та адміністративної діяльності Національної академії ДПС України.

Працює над дисертаційним дослідженням на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук.

З 1985 р. до 2000 р. проходила службу в слідчих підрозділах органів внутрішніх справ та податкової міліції. Має стаж практичної діяльності понад 15 років. Полковник податкової міліції у відставці.

Підвищення кваліфікації та стажування:

  1. Боротьба з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення (Академія фінансового моніторингу, 2018).
  2. Приватна детективна (розшукова) діяльність (Університет державної фіскальної служби України, 2018).
  3. Отримання сертифікату спеціаліста з розслідування міжнародних злочинів і корупції (Академія економічних злочинів, Поліція Лондон Сіті, Велика Британія, 2019).
  4. Протидія ЄС наркотикам та організованій злочинності (Консультативна місія Європейського Союзу в Україні (EUAM), Академія фінансового моніторингу, 2020).
  5. Методологія підготовки фахівців у сфері забезпечення економічної безпеки держави (Національна академія педагогічних наук України, 2020).
  6. Публікаційна стратегія науковця (Clarivate Web of Science, 2020).

 Сфера наукових інтересів: кримінальний процес, криміналістика, теорія доказів, міжнародне співробітництво під час кримінального провадження, фінансові розслідування.

 Наукова діяльність: авторка та співавторка понад 100 наукових та навчально-методичних праць, в т.ч. трьох колективних монографій: «Доказування при розслідуванні податкових злочинів» (2002); «Джерела доказів у кримінальних справах про ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів» (2006); «Правове забезпечення захисту економічних інтересів держави. Теоретико-прикладне дослідження» (2020); семи навчальних посібників (у співавторстві): «Дізнання та слідство. Збірник нормативних документів» (2003); «Дізнання та досудове слідство по податкових злочинах» (2003); «Провадження дізнання та досудового слідства підрозділами податкової міліції» (2006); «Перевірка заяв та повідомлень про злочини, передбачені статтями 212, 212-1 та 207 КК України» (2008); «Організаційно-правові основи діяльності слідчих підрозділів податкової міліції» (2010); «Виявлення і перевірка порушень податкового, валютного та пенсійного законодавства» (2010); «Письмові процесуальні документи досудового розслідування податкових злочинів: практикум» (2016); методичних рекомендацій (у співавторстві): «Фінансові розслідування у сфері протидії легалізації злочинних доходів в Україні» (2017); 19 статей у фахових виданнях. 

 Навчальні дисципліни, що викладає: Досудове розслідування фінансових правопорушень; Процесуальні документи досудового розслідування фінансових правопорушень; Тактичне забезпечення кримінального провадження.

Профіль викладача у Google Академії:

https://scholar.google.com.ua/citations?view_op=list_works&hl=ru&user=_92aNc8AAAAJ

ORCID ID: https://orcid.org/0000-0002-4546-0145

 Контакти: кабінет – 703, телефон – 15-52, e-mail: 05071961gl@gmail.com

Яцик Тетяна Петрівна – професор кафедри фінансових розслідувань

Науковий ступінь: кандидат юридичних наук

Вчене звання: доцент

У 2011 році закінчила Національний університет ДПС України за спеціальністю «Правознавство».

У 2013 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право на тему: «Адміністративно-правові засади взаємодії податкових органів із засобами масової інформації».

У 2018 році присвоєно вчене звання доцента кафедри кримінального процесу та криміналістики Університету ДФС України.

Працює над дисертаційним дослідженням на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук.

Член Міжнародної громадської організації «Конгрес Криміналістів», член ГО «Всеукраїнська асоціація кримінального права».

Підвищення кваліфікації та стажування:

  1. Інноваційні методи та підходи у юридичній освіті (Академічне товариство ім. Міхала Балудянського, Словаччина, 2015).
  2. Міжнародні стандарти захисту прав людини (Варненський вільний університет імені «Чорноризця Храбьра», Болгарія, 2019).

Сфера наукових інтересів: кримінальний процес та криміналістика, судові та правоохоронні органи.

Наукова діяльність: авторка та співавторка понад 90 наукових та навчально-методичних праць, в т.ч. двох колективних монографій: «Role of the media in the fight against criminality» (2013), «Mass media as a factor in promoting the implementation of international wanted persons» (2015); двох навчальних посібників (у співавторстві): «Судові та правоохоронні органи України (Judicial and law-enforcement agencies of Ukraine)» (2019), «Теорія держави і права. Theory of state and law» (2020); 25 статей у фахових виданнях; однієї статті у виданні, що індексується в Web of Science; має 10 авторських свідоцтв.

Навчальні дисципліни, що викладає: Кримінальне процесуальне право (м. 1 Досудове розслідування); Міжнародне співробітництво у боротьбі з фінансовими правопорушеннями; Криміналістика: фінансові розслідування; Основи фінансових розслідувань.

 Профіль викладача у Google Академії:

https://scholar.google.com.ua/citations?user=51rvEH8AAAAJ&hl=ru

ORCID ID: https://orcid.org/0000-0003-4207-4633

Контакти: кабінет – 702, телефон – 17-76, e-mail: zvezda171088@gmail.com

Гриценко Віталій Володимировичпрофесор кафедри фінансових розслідувань

Науковий ступінь: кандидат юридичних наук

Вчене звання: доцент

У 1984 році закінчив Державний університет ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Правознавство».

У 1988 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю      12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право на тему: «Предупреждение хищений в сфере бытового обслуживания населения в новых условиях хозяйствования».

У 1992 році присвоєно вчене звання доцента кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Київської вищої школи МВС СРСР.

З 1977 р. до 1988 р. проходив службу в підрозділах органів внутрішніх справ на посадах оперуповноваженого та старшого оперуповноваженого відділу по боротьбі з економічними злочинами. Має стаж практичної діяльності понад 10 років. Полковник податкової міліції у відставці.

Підвищення кваліфікації та стажування:

  1. Державний заклад післядипломної освіти «Академія фінансового моніторингу (2019).

Сфера наукових інтересів: кримінологія, кримінальне право, попередження та розкриття злочинів у сфері економіки та оподаткування, оперативно-розшукова діяльність.

Наукова діяльність: автор та співавтор понад 80 наукових та навчально-методичних праць.

Навчальні дисципліни, що викладає: Криміналістичне забезпечення фінансових розслідувань; Основи фінансових розслідувань.

Профіль викладача GoogleАкадемії:  

https://scholar.google.com.ua/citations?user=S_Jivu0AAAAJ&hl=ru

ORCID ID: https://orcid.org/0000-0001-5730-664X

Контакти: кабінет – 701, телефон – 15-52, e-mail: vitaliy.gricenko.2012@gmail.com

Яковинець Анатолій Іларіонович – професор кафедри фінансових розслідувань

Науковий ступінь: кандидат юридичних наук

У 1994 році закінчив Харківський інститут внутрішніх справ МВС України за спеціальністю «Правознавство».

У 2012 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність на тему: «Інститут судового оскарження на стадії досудового розслідування».

З 1994 р. до 2014 р. проходив службу в підрозділах органів внутрішніх справ та податкової міліції на посадах старшого слідчого, начальника слідчого відділу, начальника управління. Колишній начальник Головного слідчого управління Міністерства доходів і зборів України. Має стаж практичної діяльності понад 20 років. Генерал-майор податкової міліції у відставці.

Голова ГО «Асоціація фінансових розслідувань».

Підвищення кваліфікації та стажування:

  1. Приватна детективна (розшукова) діяльність (Університет державної фіскальної служби України, 2018).
  2. Протидія ЄС наркотикам та організованій злочинності (Консультативна місія ЄС в Україні, Академія фінансового моніторингу, 2020).

 Сфера наукових інтересів: кримінальний процес та криміналістика.

 Наукова діяльність: Автор та співавтор понад 20 наукових та навчально-методичних праць.

 Навчальні дисципліни, що викладає: Кримінальне процесуальне право (м. 1 Досудове розслідування); Організація взаємодії суб’єктів досудового розслідування

Профіль викладача GoogleАкадемії:  

https://scholar.google.com.ua/citations?user=S_Jivu0AAAJ&hl=ru

ORCID ID: https://orcid.org/0000-0001-8314-3688

Контакти: кабінет – 705, телефон – 17-77, e-mail: anatolijakovinec@gmail.com

 

Бондарчук Віталій Вікторовичдоцент кафедри фінансових розслідувань

Науковий ступінь: кандидат юридичних наук

у 1997 році закінчив Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство».

У 2014 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право на тему: «Кримінальна відповідальність за фіктивне підприємство (ст. 205) КК України».

З 1997 р. до 2017 р. проходив службу в підрозділах податкової міліції на посадах слідчого, старшого слідчого, начальника слідчого відділення. Колишній начальник третього відділу кримінальних розслідувань слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФМ України у м. Києві. Має стаж практичної діяльності понад 20 років.

Учасник бойових дій на території проведення АТО/ООС.

Член «Міжнародної поліцейської асоціації (Української секції) (International police association)».

Підвищення кваліфікації та стажування:

  1. Боротьба з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення. (Академія фінансового моніторингу, 2018).

Сфера наукових інтересів: кримінальне право, кримінальний процес, криміналістика, фінансові розслідування.

Наукова діяльність: автор близько 10 наукових та навчально-методичних праць; має 5 авторських свідоцтв.

 Навчальні дисципліни, що викладає: «Негласні слідчі (розшукові) дії», «Організація взаємодії суб’єктів досудового розслідування», Кримінальне процесуальне право (м. 1 Досудове розслідування).

Профіль викладача у Google Академії:

 https://scholar.google.com.ua/scholar?hl=uk&q=zulus+UA&as_sdt=0&authuser=1

Контакти: кабінет – F103, телефон – 12-81, e-mail: 39.01.01@nusta.edu.ua

Падалка Андрій Миколайович – доцент кафедри фінансових розслідувань

Науковий ступінь: кандидат юридичних наук

У 2001 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю «Правознавство».

У 2015 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність на тему: «Процесуальні гарантії забезпечення виконання обов’язків учасниками кримінального провадження».

Працює над дисертаційним дослідженням на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук.

З 1999 р. до 2014 р. проходив службу в підрозділах податкової міліції на посадах слідчого, старшого слідчого, заступника начальника управління. Колишній начальник першого оперативного управління Головного управління власної безпеки ДФС України.

Має стаж практичної діяльності понад 15 років. Полковник податкової міліції у відставці.

Член ГО «Асоціація фінансових розслідувань».

Підвищення кваліфікації та стажування:

  1. Боротьба з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення. (Академія фінансового моніторингу, 2018).
  2. Міжнародні стандарти захисту прав людини (Варненський вільний університет імені «Чорноризця Храбьра», Болгарія, 2019).

Сфера наукових інтересів: кримінальний процес та криміналістика.

Наукова діяльність: автор та співавтор понад 50 наукових та навчально-методичних праць.

Навчальні дисципліни, що викладає: Розслідування організованої злочинної діяльності у сфері оподаткування.

Профіль викладача у GoogleАкадемії:

https://scholar.google.com.ua/citations?user=b5CcEWYAAAAJ&hl=uk

ORCID ID: https://orcid.org/0000-0003-0430-6667

Контакти: кабінет – 705, телефон – 17-77, e-mail: pad.and.nik@gmail.com

Рудая Марина Ігорівна − доцент кафедри фінансових розслідувань

Науковий ступінь: кандидат економічних наук

Вчене звання: доцент, старший науковий співробітник

У 2003 році закінчила Академію ДПС України за спеціальністю «Фінанси».

У 2009 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит на тему: «Оподаткування доходів сільських домогосподарств».

У 2012 році присвоєно вчене звання старшого наукового співробітника за спеціальністю 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит.

У 2015 році присвоєно вчене звання доцента кафедри фінансових ринків Національного університету ДПС України.

У 2019 році присвоєно кваліфікацію судового експерта за спеціальностями: 11.1. «Дослідження документів бухгалтерського, податкового обліку і звітності»; 11.2. «Дослідження документів про економічну діяльність підприємств і організацій»; 11.3. «Дослідження документів фінансово-кредитних операцій».

 Підвищення кваліфікації та стажування:

  1. Теоретичні, організаційні і процесуальні питання судової експертизи (Київський науково-дослідний інститут судових експертиз, 2019).
  2. Особливості організації навчального процесу в сучасних умовах (Краківський економічний університет, Республіка Польща, 2019).

Сфера наукових інтересів: судові експертизи в кримінальному провадженні, використання спеціальних знань під час фінансових розслідувань..

Наукова діяльність: Авторка та співавторка понад 50 наукових та навчально-методичних праць, в т.ч. чотирьох колективних монографій: «Реформування податкової системи України: теорія, методологія, практика» (2011); Державний бюджет і бюджетна стратегія в умовах економічних реформ (2011); Актуальні проблеми удосконалення податкового регулювання (2013); Фінансовий механізм структурної модернізації економіки України (2013); одного навчального посібника (у співавторстві): Оподаткування фінансових установ (2014); 22 статей у фахових виданнях.

Навчальні дисципліни, що викладає: Судова експертиза у фінансових розслідуваннях; Спеціальні знання у кримінальному провадженні.

 Профіль у Google Академії:

https://scholar.google.com.ua/citations?user=_dy_p7MAAAAJ&hl=uk

ORCID ID: https://orcid.org/0000-0002-4986-4112

Контакти: кабінет – 702, телефон – 17-76, е-mail: ruday@ukr.net

Полуніна Лілія Валентинівна – старший викладач кафедри фінансових розслідувань

У 2002 році закінчила Академію ДПС України та здобула кваліфікацію магістра з права.

Працює над дисертаційним дослідженням на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук.

З 2001 р. до 2015 р. проходила службу в слідчих підрозділах органів внутрішніх справ, СУ ГУ МВС України в Київській області на посадах слідчого та дізнавача. Має стаж практичної діяльності понад 15 років.

Член ГО «Асоціація фінансових розслідувань».

 Підвищення кваліфікації та стажування:

  1. Боротьба з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення. (Академія фінансового моніторингу, 2018).
  2. Прикладна психологія в конкретних життєвих ситуаціях на кожний день (Університет державної фіскальної служби України, 2018).
  3. Людська гідність як конституційна цінність (у рамках реалізації проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні «Підтримка захисту прав людини через покращення доступу до конституційної юстиції», 2020).

Сфера наукових інтересів: кримінальний процес та криміналістика.

Наукова діяльність: авторка понад 30 наукових та навчально-методичних праць, в тому числі, три з них у зарубіжних виданнях, має 5 авторських свідоцтв.

Навчальні дисципліни, що викладає: Тактичне забезпечення проведення слідчих дій; Криміналістика: фінансові розслідування; Міжнародне співробітництво у боротьбі з фінансовими правопорушеннями; Кримінальний процес: фінансові розслідування.

Профіль викладача у Google Академії:

https://scholar.google.com.ua/citations?view_op=new_profile&hl=ru

ORCID ID: https://orcid.org/0000-0002-8898-2162

Контакти: кабінет – 702, телефон – 17-76, email: Lpolunina1979@gmail.com

Фролов Олександр Павлович – завідувач навчальної лабораторії кафедри фінансових розслідувань

З 2003 до 2014 року проходив службу в підрозділах органів внутрішніх справ і податкової міліції. Колишній начальник слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Сумській області. Має стаж практичної діяльності понад 20 років. Полковник податкової міліції у відставці.

Член ГО «Асоціація фінансових розслідувань».

 Підвищення кваліфікації та стажування:

  1. UK College of Policing Initial Interviewing Course for National Police Ukraine (2018).

 Контакти: кабінет – 701, телефон – 15-52, е-mail: fa063562@gmail.com

Сингаївська Марина В’ячеславівна – старший інспектор кафедри фінансових розслідувань

У 2018 році закінчила Університет ДФС України та здобула кваліфікацію магістра з права.

Працює над дисертаційним дослідженням на здобуття наукового ступеня доктора філософії (кандидата юридичних наук).

Член ГО «Асоціація фінансових розслідувань».

Підвищення кваліфікації та стажування:

  1. Боротьба з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення (Державний заклад післядипломної освіти «Академія фінансового моніторингу», 2019).
  2. Покращення роботи правоохоронних органів під час паралельних фінансових розслідувань в Україні (Державний заклад післядипломної освіти «Академія фінансового моніторингу», 2020).

Сфера наукових інтересів: кримінальний процес та криміналістика.

Контакти: кабінет – 705, телефон – 17-77,

е-mail: marinashpig@ukr.net

Пашинська Ірина Володимирівна – старший інспектор кафедри фінансових розслідувань

У 2018 році закінчила Університет ДФС України та здобула кваліфікацію бакалавра з права.

У 2020 році закінчила Університет ДФС України та здобула кваліфікацію магістр з обліку і оподаткування (ОП «Судова експертиза у фінансових розслідуваннях»).

Працює над дисертаційним дослідженням на здобуття наукового ступеня доктора філософії (кандидата юридичних наук).

Член ГО «Асоціація фінансових розслідувань».

Підвищення кваліфікації та стажування:

  1. Боротьба з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення (Державний заклад післядипломної освіти «Академія фінансового моніторингу», 2019).

Сфера наукових інтересів: кримінальний процес та криміналістика.

Контакти: кабінет – 705, телефон – 17-77, 

е-mail: irisha96kiss@gmail.com