Квест «Love is…» на Факультеті податкової міліції

День Святого Валентина, Валентинів день чи День Закоханих — це щорічне свято, яке припадає на 14 лютого, і на Факультеті податкової міліції його святкують по-особливому.

Сьогодні курсанти 3-го курсу організували та провели активний і емоційний квест «Love is…» приурочений цьому романтичному дню. Участь у квесті взяли 5 закоханих пар, які демонструючи свою любов, знання один одного та освідчення в коханні без слів, боролися за квитки до кінотеатру. Квест проходив у 5 етапів, на кожному з яких закоханих чекало маленьке випробування. Та на здивування всіх, пари надзвичайно вправно справлялись з усім. Яскравим моментом заходу стала згода ректора Університету Павла Володимировича Пашка взяти учась у квесті та ще більше підняти настрій учасникам і організаторам.

День закоханих на факультеті податкової міліції приніс масу позитивних вражень та емоцій, які запам’ятаються на довгий час. Дякуємо всім за таку приємну гру. Кохайте та будьте коханими!