Зустріч з школярами випускних класів спеціалізованої ЗОШ №5 м. Бровари.

28.02.2018 р. за планом профорієнтаційної роботи кафедри спеціальних дисциплін та організації професійної підготовки факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції на чолі відповідального за профорієнтаційну роботу, завідувача навчальної лабораторії Сухих Ірини Анатоліївни спільно з курcантами 3-го курсу ФПМ Нестерук Юлії та Воєводи Інни відбулася зустріч з школярами випускних класів спеціалізованої ЗОШ №5 м. Бровари.
Школярам випускних класів була доведена інформація про ННІ Університету ДФС України та ФПМ, було представлено відео-ролик із життя кожного курсанта та проведена бесіда про специфіку професії правоохоронця, після якої інтерес до факультету податкової міліції у майбутніх абітурієнтів супроводжувався великою кількістю запитань та бажанням відвідати та познайомитись з місцем де курсанти навчаються, живуть та займаються спортом, а в подальшому і вступити на навчання.