I Всеукраїнська науково – практична конференція “Національна поліція України: Сучасний стан та преспективи розвитку”

23 березня 2018 року, Худенко Юлія та Поліщук Вікторія курсанти 2-го курсу факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції з науковим керівником професором кафедри адміністративного права і процесу та митної безпеки, к.ю.н., доцентом Тильчик Ольгою Віталіївною, на запрошення ректорату Донецького юридичного інституту МВС України (м. Кривий Ріг), прийняли участь у I Всеукраїнській науково – практичній конференції “Національна поліція України: Сучасний стан та преспективи розвитку”.