![Школа правоохоронної діяльності Школа правоохоронної діяльності](https://www.nusta.edu.ua/wp-content/uploads/2016/11/29595540_196535814409814_5886520695965374030_n.jpg)
Школа правоохоронної діяльності
23 березня 2018 року факультет податкової міліції продовжив свій проект «Школа правоохоронної діяльності». Урок проходив в Бучанській Українській гімназії з учнями 10 класу. Представники факультету Дубина Вікторія та Боровець Наталія спілкувалися на тему «Правоохоронна діяльність», де для прикладу слугував факультет податкової міліції. Також запросили учнів гімназії спробувати себе в ролі курсанта за нашою програмою «Один день в ролі курсанта».